Telefon: 0216 429 40 40-0216 429 40 42 Gsm: 0532 503 13 39

Kuru Temizleme Avantajları

Zamandan kazandırır
Drycleanwet’le hem giysilerinizin hem de sizin keyfinize diyecek yok. Artık giysilerinizi yıkamak, kurutmak ve ütülemek için harcadığınız onlarca saati kendinize ayırabilirsiniz. Drycleanwet giysileriniz için en iyi bakımı sunarken size keyifle yaşanacak zamanlar yaratıyor.
 
Giysilerinizi yeniler
Giysilerimiz her kullanımda ve yıkamada bizim gibi yorulur. Üstelik klasik kuru temizleme teknikleriyle daha da yıpranır ve renklerini kaybeder. Drycleanwet’in kullandığı ABD lisanslı GreenEarth® teknolojisi, silikon bazlı içeriğiyle hem kumaştaki lifleri onarır, hem de giysilerinizin daha canlı bir görünüme kavuşmasını sağlayarak tamamen organik kuru temizleme hizmeti sunar. Islak yıkama gerektiren kıyafetlerinizin bakımı ise dünyaca ünlü Miele Professional® in patentli petek dokulu tambura sahip makinelerinde ve yine Miele’nin geliştirdiği WetCare® sistemi ile yıpranmadan yıkanır. Her defasında yepyeni bir gardırobu kim istemez?
 
Hayatı kolaylaştıran teknoloji
Yeni nesil kuru temizleme zinciri Drycleanwet, teknoloji adaptasyonu ile de fark yaratıyor. Mobil aplikasyonumuz ve web sitemizden tüm siparişlerinizi kolayca verebilir ve siparişinizin durumunuzu takip edebilirsiniz.
 
İstediğiniz yerden alır, istediğiniz yere teslim eder
Drycleanwet hayatınızı kolaylaştırmak için her koşulda size uyar. Evden, işten, spordan, arkadaşınızın evinden kısacası giysilerinizi istediğiniz yerden, istediğiniz zaman diliminde alır. Zamanınızı harcamaz, bekletmez ve giysilerinizi en kısa sürede sizin için hazırlar.
 
En iyi bakımı, en ekonomik fiyatlarla sunar
Drycleanwet bütçenizi sarsmaz. Üstelik zamandan ve enerjiden tasarruf ettirir. Giysileriniz için en özenli ve yüksek standartlardaki bakımı uygun fiyatlarla sunar.
 
Özel giysilerinize özel ilgi
Drycleanwet, temizliğinin daha hassas yapılması gereken taşlı veya özel kesimli gece kıyafetleri, kürkler, deri parçalı kıyafetler ve takım elbiseler için en iyi bakımı sağlar.